PRIEMYSELNÉ BALENIE

 
SLUŽBY
Obalové riešenia
Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Repack s.r.o. Vám Axxum Holding GmbH ponúka spoľahlivé riešenia pre balenie priemyselného tovaru a ocele. Desiatky rokov skúseností nás predurčujú k optimálnej ochrane Vášho cenného tovaru v rámci logistického procesu na zemi, vode a vo vzduchu.

Naše prepravné obaly určené na export, vyrábame prispôsobené Vašim individuálnym potrebám a zároveň v ich konštrukcii zohľadňujeme klimatické a logistické požiadavky. Aj z technického hľadiska ste s Axxum Holding GmbH na správnej strane. Prijali sme výzvy odvetvia 4.0. Prijatím tejto výzvy chceme pomôcť pri formovaní budúcnosti. Preto sme radi, že Vám môžeme pomôcť spolu s pridanou hodnotou odbornej činnosti našej skupiny a podporiť Vás, udržateľným a optimálnym riešením v obaloch.

OBALOVÉ RIEŠENIA

Balenie širokej škály priemyselných tovarov je zakódované v DNA členov skupiny Axxum Holding GmbH a prezentuje nás už desiatky rokov vo vzrušujúcich výzvach, ktoré sme vždy úspešne zvládli k plnej spokojnosti našich partnerov.

Bez ohľadu na to, či chcete prepravovať tovar do inej časti sveta, alebo hľadáte individuálne riešenie balenia pre Vaše nové technologické zariadenia - naše dcérske spoločnosti Repack, Püschmann, Hitscher, Cargopack a Kisten Jansen, so svojimi pobočkami v siedmich európskych krajinách, Vás radi podporia, ako Váš spoľahlivý partner - zabezpečte si svoj úspech. S našimi sofistikovanými obalovými riešeniami zabezpečíme to, aby Váš tovar získal optimálnu ochranu od miesta pôvodu až po miesto určenia, spolu s riešením všetkých výziev v oblasti dopravy, klímy, alebo špecializácie na produkt.

Priemyselné balenie
 • Individuálne a sofistikované obalové riešenia
 • Spoľahlivý partner
 • Optimálna ochrana
 • Riešenia pre špeciálne produkty, dopravu a klimatické podmienky
 • astúpenie v siedmich európskych krajinách
OBALOVÉ RIEŠENIA

Balenie oceľových zvitkov bolo po celé desaťročia jednou z hlavných odborných činností spoločnosti Axxum Holding GmbH.

So známymi spoločnosťami v oceliarskom priemysle sme začali budovať naše partnerstvá v 70. rokoch minulého storočia prostredníctvom našich dcérskych spoločností Amco a ConPac, ktoré sa etablovali hneď na začiatku v troch lokalitách v regióne BeNeLux-u, a postupne sa rozšírili do celej európskej siete tohto odvetvia. Vďaka tejto sieti sme Vám schopní ponúknuť flexibilné baliace služby priamo vo Vašej lokalite po celej Európe a pomôcť Vám s našimi odborníkmi, na ktorých sme po viac ako 40 rokoch právom hrdý.

Balenie oceľových zvitkov
 • Európska sieť
 • Viac ako 40 rokov skúseností
 • Flexibilné baliace služby po celej Európe
 • Blízkosť k Vašej lokalite
OBALOVÉ RIEŠENIA

Samozrejme, ako výrobca obalov sa zaoberáme aj témou obalového materiálu.

Okrem tradičných drevených obalov, ako sú palety a krabice, vyrábame aj individuálne a komplexné špeciálne konštrukcie v našich dcérskych spoločnostiach Hitscher a Püschmann. Okrem toho sme prevzali priekopnícku úlohu s Püschmannom pre materiálovo špecifickú ochranu zvitkov našich partnerov v oceliarskom priemysle. Tu vyvíjame a vyrábame okrem iného aj ochranné vnútorné a vonkajšie okraje, ako aj obalové riešenia z lisovaných drevovláknitých dosiek. Motivácia, ktorá nás vedie vo všetkých týchto aktivitách je minimalizácia miery poškodenia a ochrana proti poškodeniu pri akomkoľvek druhu dopravy.

Obal
 • Klasický drevený obal
 • Individuálna a špeciálna konštrukcia
 • Priekopníci pre materiálovo špecifickú ochranu zvitkov
 • Optimalizácia ochrany
 • Minimalizácia škôd
Služby

Váš osobný dodávateľský reťazec.

Pridaná hodnota od A po Z.

Ďalšie
Predchádzajúce
24.10.2018 Servis
 
 
Servis
24.10.2018 Riešenia dodávateľského reťazca
 
 
Riešenia dodávateľského reťazca
24.10.2018 Obalové riešenia
 
 
Obalové riešenia
24.10.2018 Konzultácie
 
 
Konzultácie
23.10.2018 Servis
 
 
Servis
22.10.2018 Riešenia dodávateľského reťazca
 
 
Riešenia dodávateľského reťazca
21.10.2018 Obalové riešenia
 
 
Obalové riešenia
20.10.2018 Konzultácie
 
 
Konzultácie

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x