PRIEMYSELNÉ BALENIE

 
SLUŽBY
Riešenia dodávateľského reťazca
Bez ohľadu na to, čo chcete urobiť je Axxum Holding GmbH Váš spoľahlivý partner v celom svojom dodávateľskom reťazci. Podporujeme Vás s inteligentnými službami pre Vaše dopravné projekty, či už priamo vo Vašich výrobných priestoroch, alebo u Vašich zákazníkov na celom svete.

Vďaka našim medzinárodným logistickým kompetenciám vyvíjame individuálne a časovo úsporné riešenia a spracovávame všetky potrebné kroky k uspokojivému logistickému reťazcu - od prijímania a skladovania tovaru po plánovanie dopravy, colné odbavenie, nakladanie a sledovanie zásielky počas prepravy.

RIEŠENIA DODÁVATEĽSKÉHO REŤAZCA

Rozumieme prepravným problémom.

Naša ponuka preto začína spracovaním príjmu a uskladnenia Vášho tovaru, ktorú vykonáva naša dcérska spoločnosť Con- Pro. Nesieme plnú zodpovednosť za vytvorenie inteligentných a efektívnych skladových procesov pre Vašu logistiku. Máme pripravený priestor pre Vás, s našou službou priamo vo Vašich lokalitách - časovo aj nákladovo efektívnu.

Príjem a skladovanie
 • Príjem a skladovanie
 • Inteligentné a efektívne skladovacie procesy
 • Vlastné skladovacie priestory
 • Servis u zákazníka
 • Časovo a nákladovo efektívne
RIEŠENIA DODÁVATEĽSKÉHO REŤAZCA

Ako integrovaný partner, poskytujeme naše logistické riešenia, špecializované know-how na zabezpečenie výrobných procesov, Just-in-Time a Just-in-Sequence.

Tu s Con-Pro vykonávame analýzu rizík a zaznamenávame ďalšie Vaše požiadavky týkajúce sa Vašej výrobnej logistiky a hľadáme komplexné riešenia ku všetkým Vašim logistickými úlohám. Spoločnosť Axxum Holding GmbH je už niekoľko rokov zodpovedná za výrobu a predaj v známych priemyselných spoločnostiach. Plánujeme spôsoby dopravy, vytvoríme prepravné doklady a prevezmeme zabezpečenie Vášho tovaru po celej Európe s vyškoleným, špecializovaným personálom.

Výrobná logistika
 • Analýza rizík a zaznamenávanie požiadaviek
 • Komplexné riešenia
 • Výroba a predaj
 • Celá Európa
RIEŠENIA DODÁVATEĽSKÉHO REŤAZCA

V prípade Vašich neeurópskych dopravných projektov Vám špecialisti našej dcérskej spoločnosti Con-Pro radi pomôžu zvládnuť colné konanie.

Vypracujeme potrebné colné doklady, pripravíme Vašu colnú zásielku a prevezmeme komunikáciu s kompetentnými miestami v mieste odoslania a v mieste určenia.

Colné a deklaračné služby
 • Spracovanie colných dokladov
 • Komunikácia
 • Colná preprava v súlade s colnými predpismi
RIEŠENIA DODÁVATEĽSKÉHO REŤAZCA

Axxum Holding GmbH je doma v logistike. Bez ohľadu na to, či ide o pozemnú, námornú alebo leteckú prepravu, Váš projekt prepravy je vždy pod dohľadom špecialistov.

Okrem iného, prostredníctvom našej dcérskej spoločnosti ConPro preberáme výber a hodnotenie dopravcov, plánujeme a povoľujeme prepravu a kontrolu komunikácie medzi klientom a dopravcom, lodnou dopravou, miestom určenia, a samozrejme aj Vašimi zákazníkmi.

Logistika
 • Špecialista pre pozemnú, námornú alebo leteckú prepravu
 • Riadenie, plánovanie a komunikácia
RIEŠENIA DODÁVATEĽSKÉHO REŤAZCA

Či už ide o jednoduchý všeobecný náklad, výrobky z plochých ocelí, alebo neštandardný, ťažký tovar, sme z hľadiska nakladania stále Váš spoľahlivý partner.

Naši zamestnanci z Repack s.r.o., Hitscher, Kisten Jansen, Püschmann alebo Con-Pro Vám pomôžu so svojím know-how pri profesionálnom nakladaní akýchkoľvek nosičov nákladu ako sú nákladné automobily, kontajnery, ploché regály, lietadlá, nákladné vozidlá, alebo vlaky. Bez ohľadu na to, pre čo sa rozhodnete, alebo aký druh dopravy potrebujete, odborníci skupiny Axxum Holding GmbH. budú vždy pri Vás, aby Vám pomohli so svojou odbornosťou.

Nakladanie
 • Špecialisti na nakladanie
 • Profesionálne nakladanie akéhokoľvek nosiča nákladu
Služby

Váš osobný dodávateľský reťazec.

Pridaná hodnota od A po Z.

Ďalšie
Predchádzajúce
24.10.2018 Servis
 
 
Servis
24.10.2018 Riešenia dodávateľského reťazca
 
 
Riešenia dodávateľského reťazca
24.10.2018 Obalové riešenia
 
 
Obalové riešenia
24.10.2018 Konzultácie
 
 
Konzultácie
23.10.2018 Servis
 
 
Servis
22.10.2018 Riešenia dodávateľského reťazca
 
 
Riešenia dodávateľského reťazca
21.10.2018 Obalové riešenia
 
 
Obalové riešenia
20.10.2018 Konzultácie
 
 
Konzultácie

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x